من و غذا و شب آرزوها

شب آرزو‌ها
٩٠/٣/١٩

وقتی ساعت یازده شبه و من و بابا تو خونه تنهایم و چون اون دوست داره فیلم ببینه و شام نخوره، من هم طبعا مجبورم تو تنهایی اتاقم شام بخورم.
با اینکه خیلی هم این پاستا رو دوست دارم اما خوردنشون اصلا بهم مزه نداد. اصلا نفهمیدم چی خوردم.
انگار همین قدر که صدای بقیه از اتاقای دیگهٔ خونه به گوش می‌رسه و اعصابم هم، هم زمان از شنیدن اون همه سرو صدا خورد می‌شه، غذا  بیشتر به جونم مزه می‌کنه.
اما آدم این حقایق و وقتی می‌فهمه که خونه‌اش غرق سکوته و دلش پر از دلتنگی

*******************

 

صبح شب آرزوها

٩٠/٣/٢٠

روابط درون خانوداگی 4

این تصویر زیبایی که می‌بینین (: دی) احشاء مورد علاقهٔ منن که تو شکم مرغ و اردک یافت می‌شن و دیشب قبل از اینکه شام بخورم تو یخچال پیداشون کردم. اما متاسفانه چون سینی شام دستم بود از درست کردنشون صرف نظر کردم و گذاشتم شون تو فریزر تا صبحانهٔ صبح جمعه‌ام رو با اونا مزین کنم.

اما جاتون خالی، صبح به مجرد اینکه چشمام باز شد راهی آشپزخونه شدم چون می‌دونستم مامان همراه با درست کردن ناهار، اونا رو هم برام سرخ می‌کنه. اما همین که به در آشپزخونه رسیدم لبخندِ رویاییم رو لب هام ماسید، بابا و داداش کوچیکه نشسته بودن دور میز و یه تابه هم وسطشون و روغن هم از لب و لوچه اشون آویزون و تنها چیزی هم که لطف کرده بودن و واسه من گذاشته بودن یه دل و یه زده کوچیک بود.

نه می‌خوام بدونم کی بود دیشب داشت می‌گفت خونه باید شلوغ باشه و توش پر از آدم. هان؟ نه فقط می‌خوام بدونم کی بود  این افاضات و می‌کرد تا یه حقایقی رو به حقایق دیشبش اضافه کنم. 


 

/ 8 نظر / 47 بازدید
محیا

به به چه شبی بوده است دیشب...

ساعت سپید شب

بچه که بودم دل و جیگر دوس داشتم اما الان نه.وقتی اشپیل ماهی بقیه میخورن من حالم بد میشه خوش خوراک بودنم عالمی داره

سلینا

خب من تو فیس بوک نوشتم نظرمو ! ای بابا ![نیشخند] ولی خب بازم می گم دیگه ؛ با چپستیک غذا خوردن خیلی کیف میده اما وقتی آدم تنهایی غذا بخوره انگار داره سنگ قورت میده . اصلا یه وضیه [نیشخند]

فرشته

نه واقعا کی بود میگفت؟؟[نیشخند]

مريم

قلم جونم ميدوني چند تا دوست دارم نه نميدوني؟ اندازه اين زرده تخم مرغا و دل و جيگرا چون به اندازه اونا خوشمزه اي و جيگر

علیرضا

یه لحظه فکر کردم بالاخره آدم و عاقل شدی، وبلاگ نویسی رو گذاشتی رفتی سراغ کاری که خیر دنیا و آخرتت توشه: آشپزی. شاید یکی بیاد لااقل به خاطر دست پختت بگیرتت که دیدم نه خیر این خبرا نیست!

ستاره

ههههههههههههههههههه خدا بگم چی کارت نکنه بابا . [زودباش] منم می خوااااااااااام [رویا][اوه][کلافه]

کیهان

درود راستش عکسها که باز نشد ببینم چی به چیه! اما در مورد دل و....[زودباش] نوش جون شون.