نغمه غم انگیز

به قول علی کوچولو تو سریال خانه سبز «هر کسی تو زندگیش یه نغمه غم انگیز داره»

و متاسفانه کسی به جز خود اون آدم نغمه غم انگیزش و نمی‌شنوه. چون اون آدم‌ها در ظاهر شاد و خوشحالن و اگه باهاشون باشی زیاد متوجه حس‌های درونیشون نمی‌شی اما همین که خوب گوش بدی می‌تونی کنار خنده‌ها و پر حرفی هاشون نغمهٔ غم انگیز زندگیشونو بشنوی.

این روز‌ها نغمه غم انگیز زندگی من صداش خیلی بلند شده. اونقدر بلند، که شما هم می‌تونین بشنوینش.

 

 ////////////////////////

 

حالم خوبه در ظاهر مثل همیشه پر حرفم حتی میتونم  به کوچیکترین و مسخره ترین چیزها بخندم.

اما چیزی درونم هست مثل یه مه غلیظ، مثل یه فکر زهرآگین که هر لحظه از جلوی چشمام رد می‌شه و آزارم می‌ده، مثل یه وسوسه که مدام موقتی بودن و دوست نداشتنی بودنم و به رخم می‌کشه، مثل یه نغمه غم انگیز که مدام تو گوشم تکرار می‌شه.

سهم بعضی‌ها مسافر بودن و تعلق نداشتنه و فقط وقتی این بعضی‌ها می‌تونن خوشحال شن و به زندگیشون با رضایت ادامه بدن که به این سهم راضی شن. اما نمی‌دونم چرا این اتفاق هیچ وقت نمی‌افته و در ِ آرزوهای دست نیافتنی هیچ وقت به روی این آدما بسته نمی‌شه.

 


/ 4 نظر / 35 بازدید
h

عکس خنده دار جالب و ديدني کليه سوژه حتما به وبلاگم سر بزن از خنده رودبر مي شي . در ضمن اگر دوست داشتي منو به اسم "عکس خنده دار" لينک کن و بهم بگو تا منم لينکت کنم http://photos.rozblog.com/

مریم

اره هر کسی یه نغمغ ی غم انگیز داره

selina

[ناراحت] نمیشه کاری کرد ؟

رها

متنت خیلی جالب بود من به این اصل معتقدم که هر کسی تاریخ مصرف داره ولی مثل بعضی از این مواد غذایی ها بعضی ها تاریخ مصرفشون طولانی تره ولی منم مثل شما تاریخ مصرفم زود برای همه تمام میشه واقعا همین فکر ادمو از پای درمیاره جالبه این وسوسه برای اون ادمها تمامی هم نداره و دوباره اشتباه پشت اشتباه نمیدونم این حس لعنتی چیه به قول تو که چی اینکه حتما یکی وجود داشته باشه حتما دوستت داشته باشه